Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha át akarok iratkozni egy...

Ha át akarok iratkozni egy másik autósiskolába akkor az mennyibe fog kerülni úgy hogy a mostaniba kedvezménnyel kezdtem el a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Már buktam 3x. És egy másik suliba találtam egy nagyon jó oktatót. De azt hallottam hogy ha átiratkozom akkor ki kell fizetni a különbözetet. Igaz ez?

2019. máj. 20. 16:31
 1/1 anonim válasza:

Ha felhívod az új iskolát, amit kinéztél meg tudják neked mondani, hogy mennyibe fog kerülni, mik a lehetőségeid a történeted alapján.

Az, hogy a jelenlegi iskoláddal milyen feltételekkel szerződtél azt neked kell tudnod, amikor beiratkoztál aláírtál egy szerződést. Ezt keresd elő és nézd meg, hogy mi volt a kedvezményekről és arról, hogy mi történik, ha iskolát váltasz.

2019. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!