Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek? Tanácsot szeretnék kérni mit gondoltok?

egy szakgimnáziumba járok és ebben az évben az osztálybol az osszes baratom atment masik iskolába és igazából már nem érzem magam itt jól pincér lesz a szakmánk annak tanulunk de egyáltalán nem szeretem nem nekem való de anyu mindig azt mondja ha elvégzed lesz egy vegzettséged nem csak érettségi viszont úgy érem megrekedtem és nem tudok mozdulni sehova át szeretnék menni esti képzésre de nem vagyok benne biztos mi legyen viszont azt tudom nem szeretnék pincér lenni de azt nem tudom hogy mit akarok csinálni... ha bárki értelmes véleményt vagy tanácsot tudna adni azt megköszönném

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, szorongás, megragadás

máj. 20. 20:48  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnatok tanacsot adni, hogy mit tegyek, mert ket baratom nagyon megharagudott ram egy dolog miatt?
Gyakorikérdések.hu-n elkezdtem írni egy privát üzenetet, majd lemerült a telefonom. Mikor bekapcsoltam, nem volt ott a böngésző. Tudtok rá tanácsot adni, hogyan találhatnám még az eddig írtakat?
Ruha eladásával kapcsolatban tudtok tanácsot adni?
Miről írjak? Valaki aki a témában van, tudna tanácsot adni?
16 éves fiú vagyok és szeretnék egy jó pár tanácsot. Izmos szeretnék lenni és ez ügyben vagyok itt! Segítene valaki?
Hol találok tanácsot 600 mm átmérőjű körfűrészlap otthoni köszörülésével kapcsolatban?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!