Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Alkalmassági vizsgán elfogadják a diákigazolványom a szemèlyim helyett?

Holnap megyek pályaalkalmasságira a Károlira , s már ma felkellett jönnöm Pestre ugyanis 225 kmre lakok innen. A szállásomon mikor bejelentkezni akartam vettem èszre ,hogy a szemèlyim nincs az igazolványtartomba :( s akkor jutott eszembe ,hogy otthon maradt. Elfogják fogadni a suliba? :( ( a recepciós elfogadta a hotelban ahol megszálltam)

Keress kérdéseket hasonló témákban: diákigazolvány, alkalmassági vizsga, iskola, vizsga, Budapest

máj. 20. 21:02  Privát üzenet  

A válasz

Nem. A diákigazolvány nem alkalmas a személyazonosság igazolására. Személyi helyett használható jogosítvány vagy útlevél.

Gyorsan menj el egy kormányablakba és csináltass egy ideigleneset azzal, hogy elhagytad a régit.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 09:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerencsère elfogadták! :)

# 2/2Időpont máj. 21. 15:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alkalmassági, most akkor, hogy is van ez?
A győri egyetem építészmérnöki rajz alkalmassági vizsgáján mire számítsak?
Volt olyan valakinek, hogy a tanítói alkalmassági vizsgán nem sikerült fekvőtámaszt csinálnia? Megfelelt így is vagy nem engedték át?
Egerben az EKE-n hogyan zajlik az óvodapedagógia, illetve a csecsemő és kisgyermeknevelő alkalmassági vizsga?
Osztatlan tanárin testnevelés alkalmassági vizsgával kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?
Hogyan működik az alkalmassági vizsga az ELTE-n, ha két különböző szakra jelentkeztem? Bővebben lent:

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!