Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az esti gimnáziumi...

Milyen az esti gimnáziumi képzés? Hogy működnek? Érdemes nappaliról átmenni estire ha nappalin nem szeretem amit tanulok?!

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Estin is ugyanazt tanulod, mivel ugyanazt az érettségit írod.

Én most érettségizek estin, kevesebbet kell év közben tanulni, de kevesebbet is tanítanak. Én rengeteget tanultam itthon, egyedül, mert jó érettségit szeretnék.

És azért sajnálom, hogy nem a régi osztályommal jártam azt a két utolsó évét, nem velük érettségiztem, ballagtam.

Szóval azért mert nem szereted, amit tanulsz semmiképp se menj át estire. Ha nem utálod az osztályod/tanáraid meg mindent ami az iskolával kapcsolatos, akkor maradj nappalin.

2019. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!