Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokat hianyoztam a sulibol es...

Sokat hianyoztam a sulibol es informatikabol azt irta be a tanar nem vagyok osztalyozhato amikor 10db jegyem van ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Év végén sulit szeretnék váltani
2019. máj. 21. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
hát ha a többieknek 100 van, akkor lehet
2019. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Akkor szepen mesz az igazgatóhoz vagy igazgatohelyetteshez. Ha nem te majd a szüleid. A tanár átengedhet ugy tudom ha sokat hianyoztal is, amennyiben meg van a minimum jegyed, ami elő van irva. Ez valahol le van írva tehat hivatkozhatsz rá. Ezert keress fel egy magasabb pizicioban levo szemelyt, akar osztalyfonokot is. De ezt nem biztosra mondom csak igy emlékszem. 10 jegy sztem bőven elég, nálunk 6 jegy volt a minimum fizikából pl. Azt viszont tenyleg nem tudom hogy a hianyzott ora szamba nem köthet e bele, ezert kerdezz utána.
2019. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
#2 azért ha pl az a 10 jegy mint párpontos röpdogából van, és egy témazárót vagy nagyobb volumenű dolgozatot se írt, akkor szerintem jogos, hogy nem akarja lezárni
2019. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!