Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés
Egy emberhj12 nevű felhasználó kérdése:

Sokat hianyoztam a sulibol es informatikabol azt irta be a tanar nem vagyok osztalyozhato amikor 10db jegyem van ezt megteheti?

Év végén sulit szeretnék váltani

máj. 21. 21:47  Privát üzenet  

A válaszok
hát ha a többieknek 100 van, akkor lehet

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 21. 22:08 Privát üzenet
Akkor szepen mesz az igazgatóhoz vagy igazgatohelyetteshez. Ha nem te majd a szüleid. A tanár átengedhet ugy tudom ha sokat hianyoztal is, amennyiben meg van a minimum jegyed, ami elő van irva. Ez valahol le van írva tehat hivatkozhatsz rá. Ezert keress fel egy magasabb pizicioban levo szemelyt, akar osztalyfonokot is. De ezt nem biztosra mondom csak igy emlékszem. 10 jegy sztem bőven elég, nálunk 6 jegy volt a minimum fizikából pl. Azt viszont tenyleg nem tudom hogy a hianyzott ora szamba nem köthet e bele, ezert kerdezz utána.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 21. 22:15 Privát üzenet
#2 azért ha pl az a 10 jegy mint párpontos röpdogából van, és egy témazárót vagy nagyobb volumenű dolgozatot se írt, akkor szerintem jogos, hogy nem akarja lezárni

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miből áll egy osztályozó vizsga informatikából?
Az a kérdésem hogy informatikából szeretnék jövőre érettségizni. De nem vagyok biztos benne hogy milyen könyvből tanuljak. Nekem az ’’Informatika érettségire’’ című könyv van meg...
Informatikából mit húztál?
Csütörtökön érettségizek informatikából (közép szint). Hogyan készüljek fel rá 2 nap alatt?
Informatikából fogok szóbeli érettségizni a Kormányhivatalban. Honnan szerezzem meg a tételeket?
Milyen szakmát ajánlanátok egy olyan embernek aki nem jó a reál tantárgyakból, matekból és informatikából?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!