Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga elott hogy...

Forgalmi vizsga elott hogy nyugodjak le? Az oktatom nyugtatot ajanlott, de azt nem merek bevenni

Figyelt kérdés
A harmadik forgalmi vizsgamra megyek hetfon, az elozo ketton az oktatom es a vizsgabiztos is megmondta hogy tulizgultam es amiatt rontottam dolgokat. Ma az oktatom azt tanacsolta hogy vizsga elott vegyek be egy nyugtatot hogy mostmar sikeruljon, viszont en nem igazan szeretnek nehogy tulsagosan elalmositson. Nincs valami gyengebb, nem venykoteles nyugtato vagy valaki tud ilyen teat? Vagy esetleg Valeriana Relax? Koszonom a segitseget elore is

2019. máj. 22. 15:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden vizsgahelyzetben ilyen izgulos vagyok amugy, mind a ket nyelvvizsgam elott hanytam/rosszul voltam, szoval azert ilyen izgulos a forgalmi vizsga is, pedig tudom hogy tudok vezetni, az orakon hibatlanul vezetek
2019. máj. 22. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon átérzem a helyzetedet, én is borzalmasan izgultam a forgalmik előtt. (Nagyrészt az izgalom miatt buktam 3x.)

Igyál esetleg egy teát, de nyugtatót tényleg ne vegyél be ha ez lenne az első alkalom, nem tudhatod, mennyire zavar be.

Aludd ki magad vizsga előtt, és mindenképp reggelizz valamit. Tudatosítsd, hogy nem a világ vége, ha megbuksz (igen, tudom, könnyű mondani, én se hittem ezt el mikor buktam, de így utólag igaznak tartom), és sokkal elegánsabb nyugodtan levizsgázni. Nekem még az szokott segíteni, ha elmélyedek a részletekben, pl indulás előtt jól megnéztem a kereket, lámpákat stb amit ellenőrizni kellett, közben lassítottam a légzésemet. Menet közben is jó előre tudatosítottam, milyen táblákat látok, hogy ne érjen meglepetésként.


Sok sikert a vizsgádhoz!

2019. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen☺️ Nem a vilagvege tudom, csak mostmar muszaj lenne atmennem, nem lesz penzem tobbszor ujraprobalkozni, mar nagyon sokba van ez a jogsi..

De remelem mostmar sikerul☺️

2019. máj. 22. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem az oktató nyugtatott le. Vártuk a vizsgabiztost a parkolóba. Egyszer csak felcsavarta a zenét a kocsiba, elkezdett enekelni es táncolni, annyira nevettem rajta el is múlt a feszültség. Hihetetlen jó fej oktatóm volt, imádtam nala vezetni. GYOGYSZERT SEMMIKEPP ne vegyel be, főleg hogy a papiron alairod hogy, semmilyen tudatmodosito szer hatasa alatt nem allsz. Mikor kikerulsz az utakra, akkor magad leszel, izgulni fogsz ugyanugy. Nem tortenik semmi ha megbuksz is, max következőre sikerül. Ne feszult ra, es sok sikert a vizsgához.
2019. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Citromfű tea. De ezt nem aznap kell meginni, hanem mondjuk előtte két hétig minden nap. (Nyilván ha van még annyi idő a vizsgáig).
2019. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tea: Orbáncfű.
2019. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Együttérzek veled!


Azt tudnod kell, hogyha nem használtál eddig nyugtatót akkor nem biztos, hogy jót teszel vele elsőre. Semmiképp sem vedd be.


A forgalmi vizsgán találj valami nyugtató dolgot. Mindenkit lenyugtat valami. Futás evés stb. Csináld azt, és próbálj megnyugodni :) Próbáld magadban azt helyrerakni, hogy van még lehetőség, és nem világvége ha nem sikerül.


Egyébként énis nagyon rossz vagyok, 2 hónapos a jogsim, amit másodjára szereztem meg. Elsőre 5perc volt a vizsga, ugyanis a telephelyről úgymond egy STOP táblától "kiengedtek" tehát intettek, de ugyebár nekem a STOPnál megkelett volna állnom. Igen szabályszerint egyből el is huzott a vizsgabiztos.


Másodjára meg látták, hogy izgulok és direkt hülyéskedtek :) Bár nevetni nem tudtam mert annyira izgultam, (3-asba ott volt a kocsi ahol valaha is jártunk) a 4-est csak egy útvonalon mertem. Szóval lassan de sikerült :) Egyébként nem lett hibám. Próbáld magad lenyugtatni, és odafigyelni. Ugyanígy fogsz izgulni ha egyedül kimész a forgalomba.


Sok sikert a vizsgához! :)

2019. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!