Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyári ápolástan gyakorlat...

Nyári ápolástan gyakorlat jelentkezéséhez mit szükséges magammal vinnem?

Figyelt kérdés
Mivel kolis vagyok, így csak most tudok elmenni, mert a gyakorlatot otthon szeretném csinálni, remélem ez nem akkora baj, hogy ilyen későn jelentkezek és fognak fogadni. :S Azt mondták, hogy a nővérpultnál kell jelentkezni, és majd kiosztanak egy nővért, aki a főnököm lesz, vagy mit mondanak el nekem ilyenkor?

2019. máj. 24. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hova jársz, de Szegeden már 1-2 hete le kellet adni a TOn a jelenetkezést és a fogadónyilatkozatot... Ezek a nyomtatványok a honlapon fenn vannak.

Nem tudom hol akarod csinálni, de nem garantált, hogy tudnak fogadni. Kórház függő mennyi hallgatót mehet. Jelentkezni emailben és telefonon is lehet, így nem kellett volna eddig várnod, de lehet semmi probléma nem lesz.


Mindegy hova mész, ezekre ügyelj: fehér ruha és/vagy köpeny, névtábla. Köszönj es mutatkozz be mindenkinek. Ez néha nehéz, nyomulni kell, kellemetlen de a legtöbben értékelik. Neked menni kell utánuk, ne várd, hogy majd ők szólnak. Érdeklődj, ne a sarokban ülj.

Vigyél magaddal egy kicsi jegyzet füzetet meg tollat

2019. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Debrecenbe járok, itt csak neptunon kellett jelentkezni hova megyünk, a választott kórházban már nekünk kell intézni a teendőket. Fogadó nyilatkozat nekünk csak akkor kell, ha olyan kórházba akarunkk menni, amivel nem áll kapcsolatban az egyetem, de ahová én menni szeretnék, azzal szerencsére van. :)
2019. máj. 26. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neptunon jelentkeztél onnantól fogadniuk kell :) küldenek ki értesítőt, elvileg tudniuk kell, hogy érkezel. Velem a főnővér beszélt, utána bemutatott a lányoknak, az tanított, aki éppen ráért. Ha megvagytok ilyenekkel, hogy ágyneműhúzás, ágytálazás stb. jó ha jelzed feléjük, hogy szeretnél megtanulni vért venni, brannült szúrni ha esetleg lenne rá lehetség, mert nem mindenhol ajánlják fel maguktól. Legyél lelkes és kövesd a nővéreket, sok hallgató fellengzősen viselkedik, az orvosok után próbál koslatni, de ennek a gyakorlatnak most tényleg az ápolási részbe való betekintés a lényege.
2019. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végül hova


mentél ?

2019. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!