Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minél gyorsabban...

Hogyan tudnék minél gyorsabban leérettségizni estin/levelezőn?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 20 éves leszek évvégén, viszont évek óta csak magamraszámíthatok, magamat tartom el, így nem tanultam sajnos.

Viszont mindenkepp szeretném szeptembertől munka mellett elkezdeni, nem szeretnék 8 általánossal élni tovább, szeretnék majd továbbtanulni az érettségi után is.


Tudnátok segíteni, hol érdemes belevágnom? Esetleg ahol 2-3 év alatt megszerezhető? Fizetni is tudnék, ha arról van szó és úgy gyorsabb.


Köszönöm a segítő válaszokat😇



2019. máj. 25. 21:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Budapesten a Leövey Klára Gimnáziumban (IX. kerület) van intenzív esti tagozat ahol megtudod ezt valósítani.
2019. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

2eves kepzes alatt estin is megtudod csinalni.

kerdezz korbe a lako helyed kornyeken levo kozepsulikat. valahol biztos inditanak osztalzt. hajra!

2019. máj. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jah es ingyenes!
2019. máj. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb esti gimnáziumban 2 éves az érettségi és beszámítanak elvégzett éveket. Van ahol még diákigazolványt is adnak, vagy ha jogosult a diák, akkor még családi pótlékot is ugyanúgy.

Estin tudtommal ilyen heti 2 napokat kell bejárni, az is délutántól estig, szóval munka mellett nem zavarna semmit. Árak különbözőek lehetnek, de én például tudok olyat, ahol havi 3 ezer a költség, és az igazán semmiség ha úgy nézzük.

2019. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!