Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tanultok? Milyen...

Ti hogyan tanultok? Milyen tanulasmodszertani trukkoket hasznaltok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 05:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én a pomodoro módszert alkalmazom. 25 percig csak az anyagra koncentrálok, utána 5 perc szünet, és így tovább. 4 ilyen 25 perc után egy kicsit hosszabb szünetet tartok.

Egyébként engem is érdekelne masmilyen tanulasi technika, mert meg igy is el szoktam kalandozni a végére..

2019. máj. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki jegyzetelem és jegyzetböl megtanulom az anyagot
2019. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értve tanulok. Amit olvasok, ahhoz kérdéseket válaszolok meg. Van, amikor eleve kérdésekkel kezdem és kikeresem a szövegből. Előny az olyan könyv, aminek a végén vannak ilyen kérdések, de ha nincs és olyan előadás anyaga volt, amihez gyakorlat is tartozik, valószínű, hogy van valami ahhoz kapcsolódó házi és azzal kezdem, hogy azt megcsinálom. De ez általában kevés szokott lenni az egész megértéséhez, szóval ilyenkor a neten keresek még a témába vágó kérdéseket, feladatokat, akár angolul is.
2019. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!