Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mire számíthatok magyar emelt szintű szóbeli vizsgán?

Külföldön tanulok, de Budapesten szeretnék egyetemre járni, ezért kell emelt szintű érettségit tennem. 6-án szóbelizek magyarból, és van néhány dolog, amit nem értek. Először is, tudom hogy a kötelező szerzőkön kívül választható szerzők is vannak, de azokból hányat kell megtanulni? Vagy az összes megadott tételt tudni kell? És ha olyan tételt húzok a választható szerzők közül, amit én nem tanultam, mi a teendő?

Nagyon hálás lennék, ha valaki választ adna a kérdéseimre :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szóbeli, érettségi, magyar nyelv, irodalom, továbbtanulás

2019. máj. 29. 22:57  Privát üzenet  

A válaszok

Asszem már felesleges válaszolnom, de csak most találtam meg a kérdést.

Én viszont tudom, hogy ma mire számíthatok :D Bukásra. Konkrétan alig tudok valamit.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. jún. 5. 05:27 Privát üzenet
Hogy sikerült? 😊

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2019. jún. 7. 17:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A történelem érettségivel kapcsolatba lenne kérdésem: a 10. szóbeli tételbe (Széchenyi István és a reformkori magyar társadalom) milyen dolgokat kellene beleírni?
Honnan fogom megtudni, hogy milyen tételeket kell tudnom szóbeli érettségire? (magyar, töri, angol, német)
Milyen a szóbeli a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol tannyelvű gimnáziumban?
Magyar érettségiben szóbelin csak Irodalombol felelünk?
Jelentkeztem a Boronkayba Vácra szerintetek behivnak angol haladó nemet kezdore? Magyar:40. Matek:25 és a vitt pontom 100/90. A honlapon az van h 190 ponttól hívnak be de nekem...
A tanár köteles időben kiadnia a szóbeli tételsort?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!