Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek be nyári gyakorl...

Rafight kérdése:

Ha nem megyek be nyári gyakorlatra, akkor nem kapok családi pótlékot és családi adókedvezményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem egy technikusi (OKJ) képzést, gépész technikusnak tanulok. 2 éves a suli és az első évben vagyok. Szeptembertől azonban egyetemen folytatom a tanulmányaimat. Emiatt fölöslegessé vált a 4 hetes nyári gyakorlatomra való bejárás, ami az évzáró után fog kezdődni június végén. Dolgozni viszont tudnék menni helyette olyan területre diákmunkásnak ami érdekel és nem heti 5000 Forintot fizet. Semmi képpen sem fogok maradni gyakorlatra. Nyári gyakorlatról nem lehet hiányozni, ha mégis hiányzás történik, azt pótolni kell. Nem lehet leigazolni. A kérdésem, hogyha nem jelenek meg nyári gyakorlatn, és nem is iratkozok ki az iskolából, akkor megszüntetik e azonnal a tanulói jogviszonyom, és így a júliusi, illetve augusztusi családi adókedvezménytől és családi pótléktól elesek e? Vagy nem rúgnak ki, és szeptemberben kiíratkoznék amikor az egyetemen vagyok és addig kapnám az adókedvezményt és pótlékot.



2019. máj. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz meg a tanéved
2019. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végül mi lett ?
2019. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Várd meg a nyár végét
2019. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!