Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt matematika szóbelinél...

Emelt matematika szóbelinél elég egy bizonyítás és az alkalmazások, esetleg a feladat megoldása?

Figyelt kérdés

Matematikából emelt szinten fogok szóbelizni, és az lenne a kérdésem, hogy ha csak egy (a tételhez kapcsolódó) tétel bizonyítását és az alkalmazásokat mondom el, esetleg a feladatot (minimum félig jól) megoldom, akkor már meg is van a minimum 6 pontom (a 35 összpontszámnak a 12%-a esetén már meg van a sikeres szóbeli)?

Eduline-on ezt találtam:

A felelet tartalmi összetétele, felépítésének szerkezete - 10 pont

A feleletben szereplő, a témához illő definíció helyes kimondása 2- pont

A feleletben szereplő, a témához illő tétel helyes kimondása és bizonyítása - 6 pont

A kitűzött feladat helyes megoldása - 8 pont

Alkalmazások ismertetése - 4 pont

Matematikai nyelvhasználat, kommunikációs készség - 5 pont



2019. máj. 30. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Pont ugyanezt a kérdést tettem fel csak percekkel ezelőtt. Megkérdezhetem, hogy te végül csak azokat tanultad-e meg, és hogy elég volt-e?
2023. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsés tételt húztam és a feladatom is majdnem tökéletes volt, így közel megkaptam a maxmimum pontot, már nem igazán emlékszem, hogy pontosan mennyit
2023. jún. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!