Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmenjek államvizsgázni?

Elmenjek államvizsgázni?

Figyelt kérdés
Kedden lenne az államvizsga, 40 tétel, 200 oldal. 3 napja kezdtem el rá készülni (igen tudom utolsó pillanat, de egyszerűen minden összejött előtte, plusz még 2 vizsgám is volt), viszont a mai napig is csak odáig jutottam, hogy átnéztem a tételeket és kiemeltem a lényeget, illetve pár infórmációt hozzáírtam. Egyszerűen úgy érzem, hogy nagyon kevés az időm rá, és legalább 4-est kellene szereznem, hogy ötös legyen a diplomámban, de ha most belekérdeznének, kb a tételekről 3-4 mondtatnál többet nem tudnék mondani. Ráadásul még van 2 tétel amibe egyáltalán nem kezdtem bele, de hihetetlenül fáradt vagyok már most is, alig fogom fel amit olvasok. Úgy érzem keddig lehetetlenség megtanulni. Talán 3-4 olyan tétel van, amit tanulás nélkül el tudok mondani.
2019. máj. 31. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nincs vesztenivalód.

De van még 3 napod.

2019. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
20%
Áhh inkább ne.
2019. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha eddig nem vetted komolyan én nem mennék el kiröhögtetni magam. 40 tétel az semmi, hova jársz te? Nálunk kb egy tantárgyból volt ennyi tétel, és 4 része volt az államvizsgának szóbelin.
2019. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ugyanez, csak szerdán megyek. Nekem mindenki azt mondja hogy még így is azért menjek el. Meg a konzulensem is azt mondta 2 hónapja hogy csak tudjak elmodnani 10-15 összefüggő mondatot és sztem ebbe kapaszkodtam eddig, és ezért nem csináltam semmit de 15 mondat nincs 5 perc és biztos bele fognak kérdezni akkor meg nem elég ha bemagolok 15 mondatot. De közben meg akkor már mondtam vmit és csak nem buktatnak meg.


Én se tudom mit csináljak, kiszúrtam magammal, amiket én dolgoztam ki azokat kb tudom ha átnézem mert rövidek meg megtanultam közben, ez kb 8 tétel de amiket másoktól kaptam azokat nagyon sokszor el kell olvassam h eltudjam a saját szavaimal mondani. Te jól állsz, én 20 tételt nem is olvastam még el. A védést meg még ki se dolgoztam. Ja am én angolul fogok szóbelizni. Magyarul még talán kivágnám magam.


Szerintem itt már ne azon kattogj hogy 4est szerezz hanem hogy ne egyest. És én se akarok elmenni de mivan ha jót húzok, a másik meg h kétszer lehet menni, ha most nem mész el akkor már csak egyszer mehetsz ugyanúgy, szóval ugyanott vagy mintha elmentél volna és megbuktál volna de közben meg mivan ha nem buksz meg...

Menj el!

Olvasd el értve, írd ki a 15 mondatot mindegyiből és vezesd le,mondd fel hangosan, hétfő délutántól ismételj, vizsga előtt próbálj meg legalább 7 órát aludni és bízd magad a szerencsére én is ezt fogom csinálni most már, nem érdekel, ha nem lesz meg ez van.

Írj majd mi volt. Sok szerencsét!!

2019. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Na mi volt?
2019. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ötös lett, még sak belt sem kérdeztek a tételembe. Neked?
2019. jún. 6. 08:12
 7/8 anonim válasza:

Gratulálok!

Én az egyik tételt nagyon nem tudtam, de a másik 5ös lett meg a védések is, úgyhogy megadták a 2est a másik tételre. Szóval megvan!

2019. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Jöhet a nyár :D
2019. jún. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!