Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha meggondoltam...

Szliza0105 kérdése:

Mit tegyek, ha meggondoltam magam?

Figyelt kérdés
Amikor februárban felvételi volt, egy természettudományos alapszakot jelöltem meg, mert nem hittem, hogy meglesznek a pontjaim az orvosihoz. Most úgy tűnik, hogy talán mégis, de egy helyen sem szerepel nálam ez a szak. Ha megvannak hozzá az emelt érettségijeim, és a pontjaim, mit tehetek, hogy felvegyenek orvosira, és ne veszítsek félévet?

#orvosi #felvételi #államilag finanszírozott szak
2019. jún. 1. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ebben az évben már elúszott. Ha nem jelentkeztél egy orvosis szakra sem, akkor utólag már nem tudsz!

Jövőre újra meg lehet próbálni.

2019. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal van pótjelentkezés augusztusban, de az csak fizetős.
2019. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van pótfelvételi, akkor a megmaradt helyekre lehet felvételt nyerni, önköltségesen.

Orvosi szakot én még sosem láttam pótfelvételiben.

2019. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor jelentkezhetne pótfelvételin, ha sehova nem vettél fel. De mint tudjuk, ttik-n szinte az összes szak minimumponthatáros, feltételem a kérdező a biológia szakot jelölte meg, minden orvosis megjelöli, azt hiszi, hogy onnan majd át tud menni, vagy hogy bármilyen köze is van hozzá, az meg pláne minimum ponthatáros, mert felvesznek 250 embert
2019. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!🙂
2019. jún. 1. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Tavaly volt pót, azelőtt nem. A pót-amellett, hogy 472 volt a ponthatár- fizetős. Orvosin az milliós tétel félévenként.

Ezt bebuktad...

2019. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
86%

"mert nem hittem, hogy meglesznek a pontjaim az orvosihoz"


Hinni a templomban kell, de ott is csak az első két sorban.

Ingyen megjelölhettél volna több szakot is (talán hármat?). Törölni bármikor tudsz, sorrendet módosítani 1x, hozzáadni nem lehetséges.

Miért nem ismeritek a felvételi rendszert?!

2019. jún. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Hogy lehet valaki ilyen butus, komolyan? Első helynek mindig az álom szakot jelöljük meg, akkor is, ha esélytelen a bejutás. Komolyan nem értelek. :D
2019. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!