Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Igazgatóit kaptam,...

Mit tegyek? Igazgatóit kaptam, mert dohányoztam, egy cigit szívtam el.

Figyelt kérdés
A szüleim nem tudják, hogy dohányzok, hogyan és mit mondjak el nekik? Egyszer már buktam le cigivel náluk. 16f

2019. jún. 4. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

egyszer már lebuktál, ergo tudják, hogy dohányzol. Nem hülyék, tudják, hogy dohányzol. Tudod, milyen büdös tőle az ember ruhája, bőre, mindene? Amíg dohányoztam, fel sem tűnt, de nem lehet nem tudni a másikról, ha bagózik.


Állj eléjük és mondd meg, hogy izé, ez van.

2019. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mind tudom. Ezért viselekhazamenet ugyan abbol az 5ruhából, hogy mert azok nem dohányszagúak. Mellesleg körömkefevel arra a kis találoozasra ki lehet belole tompítani a szagot. Akkor azt mondtam kipróbáltam, és kiakadtak nagyon. Úgy tudják nem dohányzom.
2019. jún. 4. 16:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Így jár aki dohányzik. Főleg iskolában. Nem is értem mit gondoltál.
2019. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Küldd el ezt a linket nekik. A többit bízd a Jóistenre.
2019. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy így jár. Viszont esetleges megoldásokat várnék, és nagyon megköszönném. Az, hogy kipróbaltam, már elúszott. Nem fognak bízni bennem. Nem dohányoznak.
2019. jún. 4. 18:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, el kell viselned a következményeket. Valamit valamiért. Ez így működik. Nem lehet kimagyarázni.
2019. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mondd nekik azt, hogy nem dohány volt benne. Azt eddig nem próbáltad ki, tehát most azt is ki kellett. Megnézném, mit szólnának. :D


Viccen kívül, nem nagyon van mit tenni. Lebuktál. Kapsz egy jó nagy fejmosást, aztán az élet megy tovább, több is veszett Mohácsnál. Ha titkolod előlük, hogy igazgatóit kaptál és aztán mégis kiderül (e-napló meg ilyenek, nem tudom hogy megy ez manapság) méginkább nem fognak bízni benned.


Lehet, hogy ez egy jel, hogy le kéne szokni, amíg még nem késő.

2019. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már mindegy. Elúszott az egész igazából. Nem fejmosás lett belőle, hanem pl kivesznek a suliból. Nah, ilyenkor mi van?
2019. jún. 4. 20:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Kivesznek a suliból? Elég hirtelen haragúak a szüleid. Ha csak egy csöpp eszük is lenne, ezt nem tennék! Ennek mi értelme van? Azért nem tömeggyilkos vagy! Milyen iskolába jársz? Valahova csak járnod kell ezután is!
2019. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gimnázium. Nagyon jó. Már egyszer lebuktam ugye, ekkor pedig momdtam, hogy kipróbáltam. Mint ha ők nem csináltak volna baromságot. Meg mintha nem a saját hibámból tanulnék, mint mindenki előbb utóbb. Hiszen, a saját hibámból próbálom majd megtanítani a gyerekemet, aztán ha nem sikerül, akkor majd ő is a sajátjából próbálja megtanítani mit nem kellene a gyerekének. Ez egy körforgás. Olyan, mint ha nem is tudom mit tettem volna. Baromság volt, de ettől még diákcsíny. Mindenki csinálta már, persze nem a sorba szerettem volna beállni, ennél több az eszem.
2019. jún. 4. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!