Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatokat szerezt...

Milyen tapasztalatokat szereztetek kémia és biológia emelt szintű érettségin?

Figyelt kérdés
Milyen témát húztatok?

2019. jún. 5. 15:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*Szóbelin
2019. jún. 5. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Én majd holnap megyek bioszból (kémiám az nincsen)

Egyik ismerősöm a mai bioszon olyat húzott hogy: vér,kétéltűek és halak

2019. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tegnap voltam bioszon: hallást, helyzetérzékelést húztam és genom, fehérjeszintézis, RNS szintézis, kromoszóma meg ilyenek volt a másik része :)
2019. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma voltam:)

A:ivari jellegek

a kerdesek viszont elegge a genetika fele mentek el, leginkabb arra terjedt ki hogy a ferfiak miert eselyesebbek bizonyos genetikai rendellenessegekre, ferfi nemi jellegek meghatarozasa ilyesmik.

B: dohanyzasrol volt szoveg+tablazatok, itt konkretan az osszes kerdesre ki lehetett szedni a valaszt a szovegbol es a tablazatokbol, hattertudast nemigen igenyelt.:)

2019. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

bioszon voltam ma először kicsit megijedtem a tetelcimtol de aztán nem volt semmi gond vegulis:D

A, Albinizmus és színtévesztés


B, Vírusok, fehérvérsejtek, immunizálás

2019. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

A tétel:

Populáció ökológiai szempontból vizsgálva; K és r stratégisták; heterozigóták arányának kiszámítása (Hardy-Weinberg törvény azt hiszem), ha 16 a homozigóta recesszív vagy valami ilyesmi volt az utolsó kérdés

B tétel:

Biológiai oxidáció

Kiindulási anyagok; termékek; alternatív út (erjedések); szállító koenzimek;citromsavciklus jellemzése

Hát még úgy általánosságban minden, én ennyire emlékszem belőlük. Tudom, utsó nap, de hátha valakinek még segít. :)

Hajrá!

2019. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6-os huh én is azt húztam :D
2019. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!