Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült nektek a 2019-es...

Hogy sikerült nektek a 2019-es matek érettsegi?

Figyelt kérdés
Főleg azokra lennék kiváncsi akik matekos egyetemre/főiskolára jelentkeztek. Nektek jól sikerult a nagy botrány ellenére?

2019. jún. 5. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Milyen botrány? :O Engem ez elkerült valahogy. Amúgy 94%-os lett középfokon, és villamosmérnöki szakra jelentkeztem (ami közepesen matekos kb.).
2019. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy annyian aláírtak az a petíciót hogy mennyire nehéz volt! Egyebbkent gratulalok a szép eredményhez!
2019. jún. 5. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Erről nem is tudtam. Én szakgimnáziumba jártam, nem hiszem hogy nagyon komoly szintű matekoktatás lett volna nálunk, de mindegyik feladatnál jóval nehezebbeket is oldottunk meg az órák keretein belül. Ha jól tudom ketten írtak 50% alattit nálunk az osztályban, pedig nem voltunk olyan jó tanulók (matekból én 3-as/4-es voltam végig).
2019. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia, nekem 81% lett, nem vagyok nagyon megelégedve, de legalább megvan a jeles :) neked hogy sikerült, ha írtál?

Én pénzügy-számvitelre jelentkeztem

2019. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is 94% lett de en a BMEre jelentkeztem mernokinfora az info érettségim szerencsere jobb lett de meg így is nagyon felek h nem vesznek majd fel😓
2019. jún. 7. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Emeltet írtam 90% lett. Jó feladatok voltak, hála nem ilyen szöveges típusfeladatok :)
2019. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bufer99 válasza:
Én a matekot angolul középszinten írtam, 98% lett.
2019. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 es melyik egyetemre jelentkeztel psz-re?
2019. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!