Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol emelt szintű szóbelin...

Angol emelt szintű szóbelin kötelező ABC sorrendben bemenni?

Figyelt kérdés
Holnap érettségizem emelt szinten angolból, de sajnos nem a lakóvárosomban, ezért szeretnék mihamarabb túlesni rajta. Régebben azt hallottam, hogy csak az első embernél nézik az ABC rendet, de nemrég hallottam azt is, hogy kötelező az ABC alapján haladni.

2019. jún. 5. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a terem ajtajára ki volt ragasztva, hogy ki hánykor meg be. Nem név szerint volt sorban.
2019. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor véletlenszerű sorrendben voltatok? Ez fura. (talán a kód alapján?) Hát akkor csak reménykedem, hogy viszonylag hamar mehetek be. :(
2019. jún. 5. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenkinek kell kapnia egy “behívót”, neked nincs? Azon rajta van melyik nap mész hány órára. Ettől függetlenül lehet csúszás, meg lehet olyan, hogy valaki nem megy ne és te fél órával hamarabb sorra kerülsz.
2019. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kaptam értesítőt. Sajnos félreértettem mert ismerősömmel az hittük, hogy mind ketten ugyanakkorra megyünk és az iskolánkban középszinten be kell menni reggel egy tájékoztatóra és utána még lehet, hogy csak délután kerül rád sor. Azt hittem, hogy emelten is van reggel egy ilyen tájékoztató, de ismerősöm 1 órával korábban megy vizsgázni, szóval valószínűleg nincs.

Köszönöm a válaszokat, még van egy kis időm, addig szurkoljatok! :)

2019. jún. 6. 07:15
 5/8 anonim válasza:
Szia! Hogy sikerült? Én holnap megyek, de rettenetesen izgulok. :D Milyen tételt húztál? Hogy zajlott?
2019. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Viszonylag jól ment, nem tökéletesen, de az írásbelim 92% szóval nem fog túl sokat rontani.

A szokásos bemelegítő kérdések után a reklámok fiatalokra való hatásáról kérdezgettek, a vita kérdése nagyon fura volt: Sokáig fent maradni jobb, mint korán kelni. A kifejtősnél 3 különböző munkáról (régész, állatorvos, operatőr) munkáról kellett beszélnem.

Előtte én is nagyon izgultam, de amikor bementem felelni akkor már egy kicsit megnyugodtam. Sok sikert a vizsgához! :)

2019. jún. 6. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
A bemelegítő kérdések milyenek? Én is nagyon izgulok. :D
2019. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én a 19. tételt húztam:

Egyetem, miért mennek a diákok egyetemre, kellene-e a tandíjat fizetnie az államnak,

Az érvelést megszívtam. Saját cég, vagy sima cégnél dolgozni. Szemétkedett velem a vizsgáztató.

A harmadik pedig, ingyenes legyen-e a transport, stb. Ez is gány volt.

2019. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!