Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2019 EMELT történelem érettsèg...

2019 EMELT történelem érettsègi szóbeli része hogy sikerült? Miket húztatok? Kedvesek a vizsgáztatók?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

A 17. témát húztam, és konkrétan Zrínyiről kellett beszélnem 1663-1664-ben. (a központilag kiadott tételsoron 24. ezt nem értem miért 17. volt a lapomon)

Nagyon kedvesek voltak a vizsgáztatók. :)

Sok sikert! :)

2019. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az én tételen Budapest fejlődése és szerepe volt az Osztrák-Magyar Monarchia idején volt. Kedvesnek találtam a vizsgáztatókat és remélem jól sikerült. A számozás pedig nálam is más volt mint a kiadott témaköröknél :D
2019. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen☺️

Én is Budapest fejlődését húztam.Nálunk az a 6.tétel volt.Jó fejek voltak hálisten a vizsgáztatók,amit tudtam elmondtam.. aztàn majd kiderül

2019. jún. 10. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a kétpólusú világrend kialakulását, szembenállását. Szerintem egész jól ment, de sajnos volt egy nő aki szeretett belekötni mindenkibe. A többi vizsgáztató rendes volt, remélem ez a nő nem húzza le annyira.
2019. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, hol vizsgáztál? Én holnap megyek, és pont az ilyen vizsgáztatóktól tartok a legjobban. :D
2019. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ma vizsgáztam, a 8as tételt húztam,Geza es Istvan politikai tevékenységéről illetve az kereszténység megjelenése a politikàjukban-t húztam, érzésem szerint nem egy nehéz tétel plusz ezt néztem át az utolsók között :D

A végén párat kérdeztek, de egy kivételével tudtam választ adni :D

2019. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam szóbelizni, az első tételt húztam. A céheket és a manufaktúrákat kellett összehasonlítanom😁
2019. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6os vagy, 7es haat ilyen tetelrol nem is hallottam... de ugye tudod hogy nagyon jol jartal vele? :D
2019. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*vagyok
2019. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!