Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sok egy kicsit az ágazati...

Nem sok egy kicsit az ágazati tételek száma?

Figyelt kérdés
van 20 tétel ami még nem is lenne baj ha nem lenne A,B,C,D része mindegyiknek.Mindegyik bő 1 oldal szóval megfelelnek egy külön tételnek azok is.Szóval csak az ágazati 80tétel,ennyit hogy kéne megtanulnom még 4 másik tantárgy mellé?

2019. jún. 7. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy nagy okos azt mondaná hogyha készültél volna az elmúlt 4 évben minden nap csak 30 percet akkor nem lenne sok. De én se így csináltam. Én éppen túl vagyok rajta, szerencsére pont olyan tételt húztam amit meg ugy ahogy el tudtam mondani. De az osztálytársak által beszámolt tételek alapján volt egy pár amihez hozzá se tudtam volna szólni.


De csak úgy hasonlítjáképpen az emelt bioszosoknak 99 tételük van mindegyik kb 3 oldal ha normálisan el akarják mondani plussz a b rész.


Tehát alapból szerintem is sok. De járhatunk volna szarabbul XD

2019. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hasonlítás képpen*
2019. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 20 tétel nem sok, máshol is van minimum annyi. Az egyoldalas AB-C-D az sok, emiatt Orbán Viktornál reklamálhatsz. Hozzáteszem, hogy érettségi 1851 óta van, de egy tárgy ezelőtt mindig megfelelt egy iskolai tárgynak, csak az ágazatinál vezették be most ezt a rendszert.
2019. jún. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!