Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Info / mérnök szakosok, ti...

Info / mérnök szakosok, ti ezt hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy egyedül vagyok azzal ,hogy mindig beszologatnak azért mert nem a BME-n tanulok ? (Akár rokonok ,akar ismerősök ) és a vicc az ,hogy olyanok is ,akiknek az erettsegijuk sincs meg.


Illetve ,akik a BME-n/ ELTE-n tanulnak ,toluk is kérdeznem,hogy ti is lenezitek azokat ,akik esetleg vidéki egyetemen tanulnak a fent említett szakokon?



2019. jún. 10. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én SZTE-s voltam, de még nem találkoztam ilyennel.
2019. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

En eltes vagyok, de nem nezek le senkit. Gdf-re is mentem volna, mert munka mellett kerestem potfelvetelin kepzest, de attol azert eltantoritott hogy abszolut legutolso minden rangsorban a tancegyetemek utan is.


Szte egyebkent kifejezetten jo, ahogy hallom, a tobbirol nem tudok nyilatkozni, de nem nezek le senkit, aki idot es energiát fektet abba, hogy képezze magat (ezoterias hulyesegeket kiveve).


Szoval hajrá, info szakon ugyis csak az alapokat adjak at, a gyakorlatot sajat magadnak kell felszedned. A butakra, irigyekre ne hallgass.

2019. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első , én is SZTE-s vagyok ,de szinte mindenhol a degradálást kapom.. főleg a rokoni körből.


Második, köszi a tippet! :) Örülök,hogy te így tekintesz erre a dologra - ami szerintem is így van - ,viszont sajnos sokan nem :/ .

2019. jún. 10. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki emiatt degradál az általában vagy irigykedik, hogy neked biztos könnyebb, és ugyanaz lesz a papírotokon, vagy fingja nincs az egészről.

Ne foglalkozz ilyenekkel, attól még hogy vmi nehezebb, még nem biztos, hogy jobb.

Én BME-s vagyok, de már megbántam. Gazdasági vagy biosz szakon lenne a helyem...

2019. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Irigykednek mert azt hiszik minket nem szivatnak agyon.
2019. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én a Bankira jártam, de ismerosok pont azt mondták hogy milyen jó műszaki kar ez. BME-sek se tudnak sokkal tobbet mikor kijonnek az egyetemrol...nincs miert lenezni a mas egyetemen tanulokat.
2019. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Lenézni hülyeség, viszont az tagadhatatlan, hogy a bme viszi a legjobb mérnök képzést az országban.
2019. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat! :)


Legközelebb próbálom majd higgadtabban kezelni az ilyen helyzeteket és elengedni ezeket a fülem mögött.

2019. jún. 11. 03:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
BME-nek az az szerncséje, hogy presztízsénél fogva elszipkázhatja a legjobbakat. Ez kb 10-20 ember évente. Így könnyű erős egyetemet csinálni. Akár malmozhatnának is 3,5-5 évig. Amúgy meg én is ismerek olyat, aki csúszás nélkül végzett villanyon, BME-n, de egy középiskolás fizikapélda is kifogna rajta, "a pincsikutyámat se bíznám rá", hogy egy klasszikust idézzek! :DDD
2019. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 Persze, ezzel nehez vitatkozni, viszont elég sok ott a felesleges szivatas szerintem. Masik egyetemen is szivsz, de a BME viszi ebben a prímet :D Az viszont teny hogy a legértékesebb diplomát adja
2019. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!