Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbuktam 10. be mi lesz?

Ha megbuktam 10. be mi lesz?

Figyelt kérdés

De jol leirtam.. na tehat

10.es vagyok ha atmegyek a potvizsgan es 11.be jol teljesitek akkor meg sinen vagyok?


2019. jún. 11. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha átmész a pótvizsgán akkor olyan mintha sikerült volna eleve a tárgy, mintha mi sem történt volna. Persze a biziben látszik de nem nézi senki.
2019. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nezi senki?itt mireee gondolsz?

Ha tovabb akarok tanulni.. a 10.evvege az szamit? Vagy a 11.es es a 12.et kene megnyomni plusz ugye az erettsegit? Vagy ez igy hogy mukodik?

2019. jún. 11. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Tizedik nem igazán számít. Legyen egy természettudományos tárgy- ami nem a matek- amiből az utolsó 2 tanult évben jó vagy. Ez lehet pl a földrajz, akkor a 9-10. Évvégi jegy kell. De ha pl a biológia akkor 11-12. Évvégi, mert abból ez az utolsó 2 tanult év.
2019. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon be vagyok fosva..

Nemetbol most javitottam volna de nem volt a tanar

Es ez az utolso nap..

Holanp csak kirandulni fogunk..12ig

Utana tudok meg valamit csinalni?💀

Jezusom nem akarok megbukni

2019. jún. 11. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolom. Az utolsó héten már egyébként se szokott lenni konkrét tanulás. Nem most kell észbe kapni, hogy "Úristen, mi lesz?". Korábban kellett volna jelezni a tanárnak, hogy adjon plusz feladatokat vagy írasson veled dolgozatot, hogy tudj javítani. Ha megbuksz, akkor felkészülsz a pótvizsgára.
2019. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igeen tudom basszus

Teljesen igazad van hogy nem most kene kapalozni..

De ahhh igazabol mentsegem sincs hogy miert szurtam el ennyire

2019. jún. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!