Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha rávezető kérdésekkel jövök...

Ha rávezető kérdésekkel jövök rá a válaszra emelt (biológia) szóbeli érettségin akkor is kapok a feladatra pontot?

Figyelt kérdés

Ma volt a szóbelim. Az A tetel a lipidek voltak. Nem volt vele problema a vegen kb 2 kerdest tettek fel es mindkettore helyesen valaszoltam. Na de a B tetel..egy remalom volt. Valami hibrid kukoricarol szolt es nem igazan tudtam. Nagyon sok ravezeto kerdest kaptam, volt olyan amelyikre tudtam valaszolni, es voltak olyanok amikre nem.. a vegere mar ugy bepanikoltam hogy egyszeru szamolasokat se tudtam ertelmezni es kiszamolni..kedvesek voltak a vizsgaztatok nagy nehezen ravezettek kb a szamba adtak a szavakat volt olyan amit le is irattak a lapra.

A kerdesem az lenne hogy ezekre a nehezen osszejott valaszokra is kapok pontot? Valakinek van hasonlo tapasztalata (akar mas tantargybol is)?

Elore is koszonom szepen a valaszokat!!



2019. jún. 12. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz. Ha valamire válaszotál arra kapsz pontot. Nekik van egy javító kulcsuk. Ha azokat a szavakat/mondatokat/kifejezéseket kimondtad akkor ők bepipálják maguknak. Ez alapján pontoznak. Az, hogy a kérdésük által mondtad aki az teljesen irreleváns.
2019. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz, ha jól válaszoltál. Viszont van -azt hiszem 5 pont- az előadásmódra, abból vonhatnak le ilyenkor.
2019. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapnál pontot, akkor minek kérdeznék? De valóban nem irreleváns, valamit azért számít, hogy magadtól mondtad-e.
2019. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!