Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Óvodapedagógus felsőoktatásra jelentkeztem és van előfelvételi (tesi… stb) Sikerült eltörni a kezem. Így elmehetek az előfelvételire vagy egyből visszautasítanak? Nagyon félek mert ez az álmom…

Keress kérdéseket hasonló témákban: óvónő, óvodapedagógus, egyetem, főiskola, felvételi, előfelvételi

jún. 13. 19:52  Privát üzenet  

A válaszok
Írj levelet a sulinak és ők majd megmondják esetleg a kórházban kérhetsz olyan rögzítőt amiben vegig tudod csinalni a feladatokat csak nagyon fájni a kezed a baratnőm hasonlóan focizott a labaval igy.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 13. 21:07 Privát üzenet

Szerintem is a sulit kérdezd meg, nekem 1 hónapja volt más szakon alkalmassagim, ahol a tesin volt külön “rehabos” csoport, 2 lányt láttam végig valami rögzítő félében volt a lábuk. Magát a gyakorlatokat nem csinálták velünk, a tanárral beszéltek.

Szerintem emiatt ne aggódj, de mindenképp hívd fel őket. :)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 14. 01:05 Privát üzenet

az az előfelvételi gondolom az alkalmassági vizsga. Ezek nem hogy lezajlottak már? mifelénk már réges régen.

Kb semmi olyat nem kértek, amit törött kézzel ne lehetne teljesíteni. Tesin volt talán 3 ilyen gyakorlat (fekvőtámasz, lógaszkodás és a kislabda hajítás -már ha a dobó kezed van gipszben -a többi lebadás feladatot váltott kézzel kellett csinálni).

Én a helyedben simán elmennék és ott megkérdezném azt, aki a tesit tartja, hogy ha így, hiányosan teljesíted, akkor lehetséges-e az alkalmasság megkapása.

Volt, aki ép kézzel sem tudott fekvőtámaszt nyomni, az is megkapta.

A többihez meg nem kell a kezed.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 14. 10:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mindig visszautasítanak, ez mért van?
Melyik az a szöveg, amivel ha visszautasítanak akkor nem hatlragszatok meg? (annyira? )
Még a csúnyább fiúk is visszautasítanak. Akkor kiknél próbálkozzak?
Elakadtam a magyarban mi a válasz?
Apor Vilmos Katolikus Főiskola tanító szak felvételiről van valakinek tapasztalata? Az alkalmassági vizsgáról (vagy előalkamasságiról) érdekelnének a vélemények, élmények.
ELTE-TÓK-ra járók ez hogy működik?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!