Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus felsőoktatásra...

Óvodapedagógus felsőoktatásra jelentkeztem és van előfelvételi (tesi… stb) Sikerült eltörni a kezem. Így elmehetek az előfelvételire vagy egyből visszautasítanak? Nagyon félek mert ez az álmom…

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj levelet a sulinak és ők majd megmondják esetleg a kórházban kérhetsz olyan rögzítőt amiben vegig tudod csinalni a feladatokat csak nagyon fájni a kezed a baratnőm hasonlóan focizott a labaval igy.
2019. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a sulit kérdezd meg, nekem 1 hónapja volt más szakon alkalmassagim, ahol a tesin volt külön “rehabos” csoport, 2 lányt láttam végig valami rögzítő félében volt a lábuk. Magát a gyakorlatokat nem csinálták velünk, a tanárral beszéltek.

Szerintem emiatt ne aggódj, de mindenképp hívd fel őket. :)

2019. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az az előfelvételi gondolom az alkalmassági vizsga. Ezek nem hogy lezajlottak már? mifelénk már réges régen.


Kb semmi olyat nem kértek, amit törött kézzel ne lehetne teljesíteni. Tesin volt talán 3 ilyen gyakorlat (fekvőtámasz, lógaszkodás és a kislabda hajítás -már ha a dobó kezed van gipszben -a többi lebadás feladatot váltott kézzel kellett csinálni).

Én a helyedben simán elmennék és ott megkérdezném azt, aki a tesit tartja, hogy ha így, hiányosan teljesíted, akkor lehetséges-e az alkalmasság megkapása.

Volt, aki ép kézzel sem tudott fekvőtámaszt nyomni, az is megkapta.


A többihez meg nem kell a kezed.

2019. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!