Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi ponttal van idén esélyem...

Ennyi ponttal van idén esélyem orvosira szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb. 430 pontom lesz összesen. Vidékre van esélyem még vagy esetleg kezdjek el nyáron tanulni az őszi érettségire?

2019. jún. 14. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy a kormány mennyire akarja szűkíteni az egyetemisták számát. Pont a határon mozogsz szerintem.
2019. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken benn leszel. (Államilag idén már nem változtatnak, csak az idei jelentkezők eredményeitől függ.)
2019. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Videkre szerintem is bekerulsz. Pecsire tavaly 418 pont kellett, ami szerintem par pontot esni fog a nehez kémia miatt.
2019. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben elmondják, hogy esni fog mert nehéz volt az érettségi, aztán mégis nő a pontszám.
2019. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első, elég nagy hülyeség azt írni, hogy "pont" bent lesz. Szerintem bőven bent lesz. Gratulálok kérdező, nekem nem fog sikerülni.
2019. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most amúgy komolyan kérdezed, vagy csak buksisimi kell?


Ennyivel bármelyik vidéki egyetemen bent leszel.

2019. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol, amúgy ha ilyen jó érettségiket tudtál írni, nem értem, miért okoz nehézséget utánanézni az eddigi ponthatároknak. Eddig a vidéki egyetemek közül 2018-ban a SZOTE-ra kellett a legtöbb pont, de ez is "csak" 427 volt, nem 430. És ezzel nem beoltani akarlak, csak tényleg nem értem ezt a hozzáállást.

Egyébként meg gratulálok, ez egy nagyon szép ponttszám! Élvezd ki a nyári szünetet, talán ez az utolsó ilyen "szabad" nyarad! :)

2019. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!