Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek mi segít ilyen esetben?...

Nektek mi segít ilyen esetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már 4 vizsga van mögöttem, még kettő lesz (kedd, csütörtök), de egyszerűen már nincs kapacitásom. Félreértés ne essék: szeretem a szakomat, meg tudom hogy tanulni vagyok az egyetemen (meg amúgy is szeretek tanulni),, de most hirtelen besokaltam és már csak az egy hét múlva kezdődő szünetre tudok gondolni. Eddig két naponta voltak a vizsgáim, lehet az is közrejátszik. Már csak ez a két vizsga maradt, de ha előveszem a jegyzetet máris elmegy az életkedvem... :( Valami ötlet, ami segít felfrissülni, hogy ezt a hetet még megcsináljam? Vagy ti mit csináltok hasonló helyzetben?


UI: Sport szokott segíteni, de ilyen melegben nem nagyon megy sajna... :/



2019. jún. 14. 15:28
 1/4 Monte99 válasza:
Szerintem ezzel mindenki hasonló képpen van. Vegyél egy nagy levegőt, szorítsd össze a fogad és nyomd bele még minden erődet!! Nekem 12 vizsgám volt előző félévben és most is, úgyhogy tudom miről beszélsz. Nekem ami segíteni szokott mikor már nagyon nagyon elegem van, hogy adok magamnak pár órát amikor csak pihenek és kikapcsolok és utána valamennyivel könnyebben megy. Sok sok erőt és kitartást kívánok, meg tudod csinálni!!
2019. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel... 2,5 hét alatt volt 10 vizsgám, most már csak az államvizga lesz, de annnnnnyira nem tudok már tanulni....
2019. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy intenzív futás segít a legjobban.
2019. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat! Vettem egy nagy levegőt és letudtam mindent! 😀 Most már jöhet a pihenés! 😉
2019. jún. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!