Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén azok akik romániából...

Idén azok akik romániából szeretnének felvételizni (az én esetemben általános orvosi), mit kell feltöltenünk az érettségi oklevél helyett?

Figyelt kérdés
Idén kicsit eltolódott a romániai érettsegi és az okleveleket is lehet hogy később kapjuk meg.Ha jól értettem a hiánypótlási határidő július 18,ha addig nem érkeznek meg mivel lehet bizonyítani azt hogy leérettségiztünk?Az iskola titkársága által kibocsátott bizonyítványt is elfogadják?Vagy feltétlenül maga az oklevél szükséges?Ha jól értettem akkor az oklevelek a helyi(romániai) eredményhirdetések(július 10) után 15 munkanapon belül érkezhetnek.

2019. jún. 18. 12:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!