Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SE-GYTK 2019, ki várja még...

SE-GYTK 2019, ki várja még első helyen a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
Gondoltam beszélgessünk kicsit:) Én elsőként jelöltem meg, igazából máshova nem is nagyon szeretnék bekerülni. Nekem kb 420 pontom lesz szóval nagyon reménykedek hogy meglesz az:) Meséljetek ti hogy álltok, mire számítotok?

2019. jún. 18. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A Semmelweis sem jobb a többi egyetemtől, miért csak oda akarsz bekerülni? Én ugyan orvosira jelentkeztem, de bármelyik egyetemnek örülnék.
2019. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert más egyetemeket nem tartok elég jónak ez butaság. Csupán azért szeretnék Pestre kerülni mert bárhova máshova pokol lenne a lejutás,és ideköt szülőhelyemhez a családom ennyi.:D
2019. jún. 25. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, frusztrált voltam (nekem nem fog sikerülni az orvosi). Sajnálom, hogy még nem kaptál választ, Így eredményhírdetés után majd hátha írnak.

Én 2 embert ismertem meg az emeltek alatt, akik a SE-n jelölték meg a gytk-t, egyiküknek 434 pontja lett, a másikuknak 402.

2019. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felvettek titeket?
2022. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!