Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Puskázán egyetemben mi a köbetelménye (bge pszk)?

Egyik szaktársam lebukott a vizsgán (vapa vizsga volt) és a tanár elvette tőle, de nem mondott semmit, hogy akkor nem mehet vizsgáni tovább. Elvileg mehet vizsgázni vizsgakurzuson. Ez azért érdekelne, mert egy másik szaktársamat eltanácsolták. Ez most mitől függ? Tanártól vagy a tárgytól?

Keress kérdéseket hasonló témákban: puska, BGE-PSZK

jún. 19. 16:29  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom, de az durva hogy ilyen igénytelen helyesírással egyetemen vagy.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 19. 16:34 Privát üzenet

Hát ez teljesen tárgy és tanárfüggő.

Nálunk van tárgy, ahol lehet puskázni bizonyos tanárnál, mert nem veszi el, másik tanárnál viszont rögtön egyes jár az adott vizsgára ha lebuksz, de következő alkalommal mehetsz újra vizsgázni.

Viszont egy másik tárgy esetében (elég fontos tantárgy), pedig kirúgnak. Volt, hogy alá kellett írnunk papírt, hogy ha lebukunk, akkor kirúghatnak. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 19. 18:03 Privát üzenet
Èn puskázás miatti eltanácsolásról még nem hallottam, nálunk csak azt a vizsgát bukják el ès ùjrapróbálhatják. Szerintem az egyetemeknek sem jó, ha egy puskázás miatt csökkentik a hallgatóik számát.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 20. 15:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egyetemben belül szakot szeretnék váltani, akkor az államilag finanszírozott féléveket vissza kell fizetni?
A "csak-informatika" tehát nem matem. -info egyetemben mik a tantárgyak és mi a nehéz benne?
Csak én csalódtam az egyetemben?
Van-e (jogi) lehetőség jogviszony megszüntetésére állami finanszírozás vissza nem fizetésével egyetemben?
Más is csalódott az egyetemben; a szakjában?
Van itt valaki aki a 2018-ban induló mérnökinformatikus szakra jelentkezett a Debreceni Egyetemben?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!