Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemi szakot váltok...

Ha egyetemi szakot váltok (felvételi eljárással) fizika szakra, akkor a fizika (emelt) érettségit kell csak megírni (mivel nincsen), vagy minden kötelező tantárgy érettségijének újra-megírásával (magyar, töri, matek) együtt kell-e megírnom?

Figyelt kérdés
Még nem vettek fel, de úgy néz ki, hogy fel fognak venni, de sajnos egy olyan szakra amelyet az alacsony pontszám miatt írtam be kényszerből (egyébként corvinus szakokat írtam be 1., 2. helynek, de nem lett elég jó az érettségim). Most, bár későn, de rájöttem, hogy fizikát tanulnék, mindig is érdekelt, sok más mellett. Az ELTÉ-n karon belüli váltásról lenne szó.

2019. jún. 21. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kell írnod egy fizika emeltet, a többi érettségidet megtarthatod, és újra jelentkezhetsz, ezúttal a fizika szakra.
2019. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2019. jún. 21. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!