Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsi Áok-ra idén elég lehet...

Pécsi Áok-ra idén elég lehet 410 pont? Tudom nem lehet biztosat mondani de elvileg romlott az átlag bioszból és kémiából.

Figyelt kérdés

2019. jún. 21. 18:56
 1/3 Takumi ***** válasza:
Necces. Én a 420al parázok.
2019. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért remélem lesz esélyem de 420 -al szerintem biztos lehetsz a sikerben. Engem egy kicsit bosszant hogy nevetséges baromságokon csúsztam meg de legyen. Elvileg nehéz volt a az ide kémia.Csak azért lennék kíváncsi a véleményekre.
2019. jún. 21. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon neccesnek érzem. Az oké, hogy nehezebb volt a kémia, viszont kémia emelt nem csak orvosihoz kell, és az orvosira is mennek fizikával is ami tipikusan könnyebb. Ráadásul aki orovosira megy általában elég jó tanuló, és viszonylag magas pontokat szereznek. De nagyon kívánom hogy sikerüljön!
2019. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!