Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van két középfokú nyelvvizsgám...

Nora136969 kérdése:

Van két középfokú nyelvvizsgám, akkor jövőre maximum hány pontot ér majd felvételinél? Mert hallottam olyat is, hogy nyelvvizsgával max 50 pontot lehet kapni, de nem értem mert a közép csak 28 pont, ha van belőle 2 az már 56, de a felső meg 40 pont.

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.

Egy középfokúért kaphatsz 28 pontot VAGY felsőfokúért 40 pontot. 40-nél többet senki nem kaphat nyelvvizsgáért. Szóval a te esetedben csak az egyik középfokút tudod beszámmítatni, tehát 28 pontot.

2019. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megint csak a hülyeséget terjesztik...értem. Köszönöm szépen!
2019. jún. 25. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen korrekt, amit az első írt, bár a lényegen nem változtat. Idén még a két közép 40-et ért, mert nyelvvizsgáért 40 a maximum. De jövőre már kötelező egy nyelvvizsga, ezért csak a másikért kapsz többletpontot, a 28-at.
2019. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen!
2019. jún. 27. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!