Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt infó érettségi?

Emelt infó érettségi?

Figyelt kérdés

Előre szeretném hozni az infó érettségim, mivel utolsó évre rengeteg mindenem lesz, lehetséges rögtön emeltet csinálni? Nem a szabályzat szerint, hanem technikailag kivitelezhető-e úgy, hogy infó faktra + programozó szakkörre járok. Angolul tanulom egyébként, mivel kéttannyelvűbe járok, de ez nem fog problémát okozni szerintem.


Nem elég egy épphogy kettes átcsúszás, nagyon magas a ponthatár a kinézett szakomon (459),szóval a lehető legjobban kell teljesíteni.


Jól megy az infó, sose volt problémám az eddig tanultakkal, de nem is rajongok érte különösebben. Mennyire kell ráfeküdnöm a dologra? Nagyon nehéz letenni az emelt infót ötös szinten?



2019. jún. 26. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ötös szint jelenthet 60%-ot és 100%-ot is, tehát ez nem túl konkrét. De ha eléggé vágod az infót akkor meg tudod csinálni simán 80% fölé , valamint meglesz az az előnyöd is, hogy ha nem vagy vele elégedett akkor a következő alkalommal javíthatsz rajta ingyenesen. Természetesen ha javítózol és mégsem lesz jobb, akkor az előzőt fogják figyelembe venni.
2019. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocs, mindig elfelejtem, hogy emeltnél már a 60% is ötöst jelent.

Olyan 90-92% jó lenne.

2019. jún. 26. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, honnan szed az első ilyen sületlenségeket. Emelt érettségit nem lehet ingyen javítani, és pénzért is csak a rendes érettségi után.


Kérdező, szerintem tegyél középszintűt, akkor valóban ingyenesen tehetsz szintemelőt 12. végén, lesz éles tapasztalatod, és lesz két eredményed, amiből választhatsz.

2019. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!