Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A későbbiekben jár e valamilye...

A későbbiekben jár e valamilyen következménnyel ha nem jelenek meg a felvételin?

Figyelt kérdés

Még év elején elküldtem a jelentkezésem e-felvin 3 szakra.

Idővel változott az érdeklődési köröm és jobban belegondolva, akkor sem szeretnék arra a szakra járni ha sikerülne felvételt nyernem rá.

Ezt a szakot e-felvin a 3. jelentkezési helyre választottam ki. Most már muszáj megjelennem, vagy lesz e egyáltalán valamilyen következménye a későbbiekben ha nem jelenek meg? Mindegyik szak az SZTE-n lenne. Próbáltam e-felvin visszavonni, de sajnos már nem bírom.

Jelenleg külföldön élek, és ha nem muszáj nem szívesen utaznék be ezért Szegedre. Mit tudnák tenni?

Válaszaitokat előre köszönöm.



2019. jún. 27. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmilyen következménye, ha nem mész el. Majd kapsz egy levelet, hogy kizárásra kerültél az adott szak felvételi folyamatából és ennyi.
2019. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!