Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen a csecsemő és...

Egyetemen a csecsemő és kisgyermeknevelő szakon is kizáró ok a középiskolai testnevelés felmentés?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy tanító és óvónő szakon kizáró ok a testneveles felmentés. Azonban az érdekelne, hogy ez a csecsemő és kisgyermeknevelő szakon is így van?

2019. jún. 30. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Először is maximum főiskolai szintű képzettséget ad, amit szerintem ez a szak semmivel sem érdemel ki. Miért diplomás ember egy csecsemő és kisgyermeknevelő? Maximum FOSZ képzést érne meg szerintem, de lényegtelen. Nem hinném, hogy kizáró ok de szerintem igazságtalan, hogy manapság minden szakra lassan diplomát húznak.. mások meg mérnöknek, orvosnak, jogász, tényleg megdolgoznak a diplomáért. Aztán mások meg verik magukat arra, hogy diplomás emberek lettek egy ilyen szakkal is, mint ez.. ezt tartom a szociális szakokra is.. aztán csak pózerkodnak a neten szánalmas az egész!
2019. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!