Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz még ilyenkor új diákmunka?

Lesz még ilyenkor új diákmunka?

Figyelt kérdés

Most nem nagyon látok a honlapokon újat. A Facebook oldalakat is szoktam nézni de ott sincs mindig. Van egy új naponta és ennyi.

Vagy ahol látok többet, azok nem nekem valók mert végzettséghez kötött és nekem esélytelen.


Jelentkeztem már helyekre amúgy, csak eredménytelenül.


A kérdésem inkább az, hogy ilyenkorra júliusra már el is fogy a diákmunka? Vagy valószínű lesz még ahogy eddig, csak várni kell?


Főleg nyárra kerestem amúgy szóval nem akartam ősztől vállalni, nagyon maximum a szeptember fért volna bele.


2019. júl. 6. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegű munkát keresel? Mihez értesz? Milyen nyelven beszélsz? Melyik városban? :)
2019. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én hétfőn mentem be keresni valamit, azt mondták hogy pont aznap szóltak nekik egy gyártól hogy oda is kellenek diákok.

Szóval igen, még ilyenkor is lehet találni újakat.

2019. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor is vannak még újak.
2019. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15:08: 2-3 nyelvet beszélek. Debrecenben keresnék.

Ha meg máshol lenne, az is érdekelne ha otthonról végezhető.

2019. júl. 6. 15:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek személyesen valahova érdeklődni akkor több lehetőségem van mintha a honlapokról és facebookról tájékozódom?
2019. júl. 6. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, iskolaszövetkezetekhez menj be. Én 3mal is szerződésben vagyok, folyamatosan jönnek nekik új partnercégek, új időpontok stb.
2019. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pannon work által gyere leltárazni. Én pl holnap megyek, de szokott lenni sűrűn.


De call centeres munka szinte mindig van, most hűtőházi meló... elét szar, de alig van valami.

2019. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!