Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételi jelentkezés során...

E-felvételi jelentkezés során véletlen rossz e-mailre való átírásra adtam be kérelmet. Ez mennyiben befolyásol/akadályoz most, illetve ezt vissza tudják vonni nekem?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, július 12-e a továbbtanulásra való jelentkezések benyújtásának határideje. Információimon átfutva rosszul emlékeztem, hogy melyik a jó e-mail címem, és megváltoztattam egy régi, rossz címre, ami már nem az én tulajdonomban áll így lehetetlen, hogy ahhoz hozzáférjek később.

Mivel ezt a műveletet az oldalon nem lehet megszakítani, nem tudtam semmit se csinálni vele, és jelenleg arra várok, hogy tulajdonképpen megváltoztassák egy rossz e-mail címre.


Ennek érdekében írtam az ügyfélszolgálatuknak, hogy ezt ha valahogy tudják szakítsák meg, remélem jól cselekedtem.


Valaki megtudná mondani, hogy ezt nekem megtudják szakítani, vagy újból végig kell mennem azon a folyamaton, hogy amint ezt átírják a rosszra, újabb kérelmet nyújtok be, és vissza a jóra? Illetve ez kb. mennyi idő? Csak mert már nincs sok hátra.



2019. júl. 7. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!