Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor fel kell tölteni...

Most akkor fel kell tölteni az érettségit felvire, vagy sem?

Figyelt kérdés

A környezetemben mindenki feltöltötte és azon aggódik, hogy még mindig feldolgozás alatt van.

Én vagyok ennyire korlátolt, hogy úgy értelmeztem, hogy NEM kell feltölteni, magától megjelenik (meg is jelent, záradékokkal, mindennel együtt), vagy most mi van? Elbizonytalanodtam, és egyszerűen szétvet már az ideg. Mit csináljak?



2019. júl. 10. 09:30
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
Az érettsegit nem kell azt a rendszer fogja autómatikusan. Sőt nekem már napokkal ezelőtt fel is töltötte.
2019. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem még mindig semmi:((
2019. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltölteni, te csináltad jól.
2019. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nem töltöm fel ezután sem.

A második válaszolónak pedig: szerintem hívd fel a felvit, az érettségik feldolgozását ők intézik. :)

2019. júl. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!