Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Banki szakmában dolgozókhoz...

Banki szakmában dolgozókhoz szolna a kérdésem: mit dolgozol? Hol milyen szakon tanultál? Mennyire nehéz elhelyezkedni? Mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés
elnézést hogy tegezve írtam a kérdéseket.
2010. júl. 10. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Rokon dolgozik ott.

Még anno nyári munkának indult, megszerette, jól csinálta és elküldte a bank valami szakirányú tanfolyamra.


Egyszer ki kellett nekik tölteni egy lapot, hogy szerintük milyen a viszonya az ügyfeleknek a bankkal.

Válasz: SZ.R

Másnap felküldték Pestre, hogy beszélgessen már a nagykutyákkal, hogy észnél van-e.

Azzal a lendülettel lefokozták a béka s.gge alá.

Most akart felvenni 150e hitelt és visszadobták a kérelmét (12 évi ott dolgozás után), mivel túl sok a rizikó :D Kb. 130-at kap.


Nem egy leányálom ott sem melózni...

2010. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Pénzügy szakon végeztem a Közgazdaságtudományi Egyetemen (ma Corvinus). Mivel a tanárok nagy része főállásban banki szakember, ők nem csak tanítanak, hanem "figyelnek" is. Nálunk az évfolyam 80%-a kapott munkaajánlatot közvetlenül az államvizsga után, és ez a mai napig így zajlik.


Egy külföldi tulajdonban lévő bankintézetnél dolgozom, főosztályt vezetek (5 év munkaviszony után léptettek elő).

2010. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2010. júl. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!