Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Börtönőr szeretnék lenni! Mik a feltételei az egészségügyi alkalmassági vizsgálatnak? 24/N

júl. 12. 20:09  Privát üzenet  

A válaszok
Egy 4 hetes bevezető képzés pesten.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont júl. 12. 20:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az igaz, hogyha valamelyik családtagom volt börtönben ( nekem volt az egyik de már rég meghalt) akkor nem fognak felvenni??:o

# 2/6Időpont júl. 12. 20:15 Privát üzenet

Miért ne vennének fel emiatt? Ez nem így van. Csak te nem lehetsz büntetett előéletű.

Melyik intézetbe jelentkeztél?

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 12. 21:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még nem jelentkeztem sehova, majd Hétfőn fogok érdeklődni. csak azt olvastam,hogy akinek a családtagja büntetett előéletű volt, az nem lehet börtönőr... mert kivizsgálják vagy mi.

# 4/6Időpont júl. 12. 21:04 Privát üzenet
Én sem hallottam ilyesmiről, bár elképzelhető, ha jelenleg vmelyik rokonod büntetését tölti, nem vesznek fel. Amúgy nyomasztó egy munkahely, minimális fizetésért. Csak végső esetben vállalnám.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 13. 07:40 Privát üzenet
Szerintem lehetsz attól börtönőr, csak abban a büntetésvégrehajtási intézményben nem dolgozhatsz.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 13. 10:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Állatorvosi Egyetemre való felvételhez szükséges egészségügyi alkalmassági vizsgálatról kérdezhetek pár dolgot? (részletek lent! )
Ha ápoló szakon szeretnék tovább tanulni milyen egészségügyi alkalmassági vizsgalatnak kell megfelelnem?
Pedagógus (tanári) munkakör betöltésénél az éves egészségügyi alkalmassági vizsgálatnak miért része a nőgyógyászati vizsgálat?
Külföldi vagyok jelenlleg Pécsen élek! Nincs egészségügyi biztosításom és csak magánrendelőbe tudok elmenni! Van olyan magánrendelő ahol ultrahangot is csinálnak? Mennyi az ára...
Mi ennek az egészségügyi vizsgálatnak a neve?
Van itt olyan tanuló aki a pécsi egészségügyi szakgimnáziumban tanul? Lenne pár kérdésem hozzátok!

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!