Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol érdemes jogosítványt...

Hol érdemes jogosítványt csinálni, hol van manapság jó áron, lehetőleg sok vezetési gyakorlattal?

Figyelt kérdés

- Budapesten érdekelne.

- Valószínűleg több vezetést kellene vennem, mert senki nem tudna segíteni ebben illetve a gyakorlásában.

- anyagilag is önerőből tudnám letenni, így ha tud valaki kedvezményt, annak is örülnék. (Tudom hogy olyan 300 ezer körül van ma már az ára)


Köszi előre is!



2019. júl. 14. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a LikeDrive-nál csinálom. Könnyű a kommunikáció, segítőkészek, kresz vizsgára hamar kaptam időpontot, a gyakorlati órákat is gyorsan el lehet kezdeni.


Az, hogy hány órát veszel, attól függ, hogy mennyire tudsz a zsebedbe nyúlni. Alapvetően 29+1 óra és 580 km után lehet menni vizsgázni. Ha az oktató vagy te akarsz még ezen felül mondjuk 20 órát venni, vehetsz, ha kifizeted.

2019. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Fordulat autósiskolát ajánlom, náluk csináltam a jogsit és minden zökkenőmentesen zajlott, az áraik sincsenek elszállva. Van irodájuk a nyugatinál, ajánlom a tantermi képzést is, jó az oktatójuk, aztán zuglóba jártam a gyakorlati részre Kriglovics Tamás volt az oktatóm, szívből ajánlom őt, jófej és jól oktat.
2019. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!