Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumban mennyibe...

Egyetemi kollégiumban mennyibe kerül a kaja? És van A/B menü?

Figyelt kérdés

Vagy hogy működik ez? És előre egy hónapra kell befizetni?

És milyen szokott lenni?? Válogatósoknak is ajánljátok vagy megéri?


2010. júl. 10. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetem válogatja. van, ahol a koliban nincs is kajálda, hanem az egyetem egyik épületében, máshol meg csak büfé alapkajákkal.
2010. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi kolesz már nem olyan, mint a középsulis, hogy van menzája és biztosítják a napi 3x étkezést. A legtöbb koliban van büfé, amiben egyszerűbb meleg ételeket is lehet kapni - rántott sajt, levesek, bolognai stb., nálunk (ELTE-koli) egy nagy tányér zöldségleves 150 Ft, egy adag (bőséges) bolognai 350 Ft (a legtöbb főétel ennyibe kerül).


Az egyetem épületében szokott lenni menza, de az is inkább ilyen étterem jellegű, csak olcsóbb, illetve érdemes utánanézni, milyen olcsó kifőzdék vannak a környéken, mert sokszor jobban megéri onnan hozni a kaját, mint a büféből/menzáról.

2010. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetem étkezdéjén elképesztő drága a kaja. Koliban nincs, de amúgy sem akarom a pénzt szórni. Napi 500 forintot szoktam kajára költeni, de úgy, hogy otthonról minden héten hozok magammal is
2010. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont az Elte kolik meg talán a BMF-esek érdekelnek!:)
2010. júl. 11. 00:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan, szívesen szolgáltatok információkat :D
2010. júl. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

BMF-en csak két koliban van étkezde, azok is Óbudán.

és a BMF új neve Óbudai Egyetem

[link]

2010. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két ELTE koliban laktam eddig, egyikben sem volt menza. Nem is tudok olyanról, amiben lenne.


Ahol eddig laktam: KCSSK, Griff

Mindkettőben büfé van. Kaja nem éppen olcsó, jobban megéri máshol venni.

2010. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!