Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni az olvasónap...

3263 kérdése:

Tudnátok segíteni az olvasónaplómban Jókai mór légy jó mindhalálig cimu regenyevel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

-mi a véleményed a debreceni kollégium életérol?

-szeretnél-e, tudnál-e debreceni diák lenni a válaszodat indokold!



2019. aug. 29. 10:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Elolvastad?
2019. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jókainak mi köze hozzá? Ha már nem olvasod el, legalább ennyivel tiszteld meg az írót, hogy annyit megjegyzel, hogy ki írta!
2019. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Jókai Mór? Légy jó mindhalálig? Nézd meg a szerzőt kicsit alaposabban!
2019. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár óra múlva lesz a forgalmi vizsgám, eddig teljesen kész voltam idegileg, de ez a kérdés bearanyozta a napomat, köszönöm! 😁😁😁
2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Móricz Zsigmond akarod mondani...illetve írni. Egyébként a Te véleményedre kíváncsiak, nem a miénkre, ahány ember, annyi vélemény. Nekem lehet az a véleményem, hogy nincs rosszabb a debreceni kollégiumi élettől, neked pedig lehet ennek az ellentétje a véleményed. Elkell olvasni a regényt, akkor lesz valami rálátásod a dolgokra és tudsz véleményt alkotni!
2019. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Az erre vonatkozó részek a könyvben kb. az első 2 fejezet. Azt elolvasod, és már írhatod is az elemzést.

Hasonló cipőben jártam, mint te. Sürgősen szokj le a halogatásról, és oszd be az időt az ilyen munkákra!

2019. aug. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!