Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Glosszát kell írnom holnapra,...

Glosszát kell írnom holnapra, teljesen elfelejtettem! Nem tudom hogyan álljak neki, illetve témát sem igazán tudok. Annyi kikötés van hogy 150 szavasnak kell lennie, és hétköznapi témáról szólnia. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
tippek, téma megadás vagy akár egy teljes glossza, mind1 bármi segítség jól jön, és előre is köszönöm :3

2019. okt. 6. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
150 szó? Az egy egyetemistának összesen 10 perc, szóval jobb ha felkötöd a gatyád, főleg ha tervezel továbbtanulni.
2019. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem tudnám megírni. Csak kicsit sietnem kell vele, mert ma még barátnőmhöz megyek és éppen matekot tanulok, ami mennyisége miatt olyan 1-2 óra még lesz. Kár hogy van életem, egyébként tök jól megtanulnék mindent :3
2019. okt. 6. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a megoldás, hogy nem mész barátnődhöz, hanem megírod a leckét.
2019. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos hetente csak egyszer tudunk találkozni úgyhogy sajnos kizárt lehetőség :D megpróbálok írni valami egyszerűt, végülis nem jegyre megy.
2019. okt. 6. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Legyen a hétköznapi téma a látogatás a barátnődnél és akkor utána megírod.
2019. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 perce írom és már 90 szónál tartok, meglesz ez :3

Köszi hogy rávettél a munkára :D

2019. okt. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!