Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Matekosok! Számtani sorozatok dolgozat holnap. Miért jött ki ebben a videóban 780?

A videót 6:20 -tól nézzétek.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=0UrDhoqPl5Y

Eléggé nehéz anyagrész, lehet ma még fel fogok tenni egy tucat kérdést, mert nem szeretnék egyest kapni így érettségi előtt fél évvel. Nem kedvencem a matek, nézzétek el nekem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: házi feladat, dolgozat, tanulás, matematika, tanár, érettségi

okt. 15. 18:03  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Köszi, közben rájöttem, hogy a videóban beszélő hölgyike sok helyen hibázott, beleolvastam a kommentekbe.

Bocsi a kérdésért.

# 1/3Időpont okt. 15. 18:12 Privát üzenet
Ifjutitan nevű felhasználó válasza:

Sn = n/2* (a1+an) a helyes képlet

S39 = 39/2 * (1+77) = 1521

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 15. 21:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megtaláltam aztán a kommentek között, azért köszi.

# 3/3Időpont okt. 15. 23:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mértani sorozatok számolásával kapcsolatban lenne egy kérdésem: Hogyan csinálom ezt meg?
Jókai Mór: Az arany ember Házi dolgozat Valaki segítene a érdések megválaszolásában?
Kombinatórika segítség?
Számtani Sorozatok Segítség?
Sorozatok, holnap dolgozat. Hogyan kell?
Középiskola-számtani sorozatok-dolgozat holnap?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!