Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Közgázból van jó tanuló anyag a neten?

Elsőéves vagyok gazdasági képzésen és matekból nagyon jó youtubos oktatóvideókat találtam, de közgázból kb semmit, amit valóban hasznosítani tudnék.

NEM elméleti anyagra gondolok, azzal semmit nem érek.

Olyanra van szükségem, ahol feladatokat oldanak meg lépésről lépésre.

Keress kérdéseket hasonló témában: közgáz

nov. 9. 14:05  Privát üzenet  

A válasz
Menj könyvtárba

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 10. 10:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy rombusznak hogyan számolom ki a területét? (12. es anyag)
Mit jelent egy anyag (atom) töltése?
Mi történik, ha cink és kénpor keveréket vaslapon hevítünk? Kémia hf.
Elég rossz tanuló vagyok. Van valami technikája annak, hogy jobban megmaradjon az anyag a fejemben?
Kémia háziban kellene a segítség! Nyolcadikos tanuló vagyok! Fejezd be a mondatot! A, A desztillált víz kémiailag tiszta anyag, mert. B, A tengervíz keverék, mert. C, A...
Hogy lehet az, hogy régen tök jó tanuló voltam tanulás nélkül, most meg, igaz új suliban, de nem megy a fejembe az anyag. Hogy változtathatnék ezen?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!