Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Érvelő fogalmazás szabadon...

Érvelő fogalmazás szabadon választott témában?! FONTOS

Figyelt kérdés

Most vettük, és ötletem sincs hogyan álljak neki.


Van néhány ötletem,amit itt találtam, pl a nyelvtanulás nem cél hanem eszköz, vagy városi/falusi élet, a híres idézet miszerint "színház a világ és színész benne minden férfi és nő", tankötelezettség visszaállítása 18 évre, az egyetem, dohányzás betiltása, testvéri kapcsolatok, gazdagság előny vagy hátrány


Szal ötleteim vannak, de nem tudom hogy álljak neki. Tudom a pontjait de valahogy nem tudom megfogalmazni, segitene valaki?



2019. nov. 10. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy könnyű feladat, csak találj egy olyan témát ami tényleg érdekel és akkor könnyedén meg tudod írni a fogalmazást.

Én pl. most arról tudnék írni oldalakat, hogy miért nincs kedvem elindulni a reggeli futó edzésre 😀Rengeteg érvet tudnék…

2019. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!