Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tartanom kell egy 5 perces...

Tartanom kell egy 5 perces előadást a Kamionozás szakmáról, valaki ötlet?

Figyelt kérdés

A hallgatóság már az alapokat tudja a szakmáról, de nem tudom milyen érdekes tényeket, történeteket tudnék mesélni.

Személy szerint voltam kint összesen 6 hónapot kamionnal ismeretségek által, van egy kis tapasztalatom a felrakodásokkal illetve a program felosztásával (kevésbé a vezetéshez), de úgy érzem ez még mindig kevés egy 5 perces előadáshoz.



2019. nov. 17. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd egy rövid bemutatkozással, hogy hogyan lettél kamionos, mióta csinálod. Aztán beszélhetsz általánosságban néhány dologról pl. szervezés, pakolás, nehézségek, pozitívumok stb. aztán kiemelhetnél egy két érdekes sztorit, lehetőleg valami vicceset hogy ne aludjanak el. Aztán a végén megköszönöd a figyelmet és megkérdezed hogy van-e kérdésük. Ez még több is mint 5 perc szerintem. 🙂
2019. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Parádi Levente válasza:
Régebben feltettem egy videót a kamionozásról. Szerintem hasznos lehet: (Kapcsold be a feliratokat!) https://www.youtube.com/watch?v=i1F288hE2SE
2019. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!