Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Érdemes elmenni a jegymegajánl...

Érdemes elmenni a jegymegajánló vizsgára?

Figyelt kérdés

Nekem eleve vizsgáznom kell, mivel nem voltam ott a minimum előadáson, de gondolta, ettől függetlenül elmegyek erre is, hátha nem veszi észre a tanár (eléggé félvállról vesz mindent), plusz a legtöbb csoporttársam is megy.

Igazából ők ijjesztettek rám, mert azt mondták, hogy csak az mehet majd vizsgázni, aki ezt a jegymegajánlót is megírja. Pedig én tisztán emlékszem rá, hogy ilyet nem mondott a tanár. Azt mondta a legelső órán, hogy "Az előadások látogatása nem kötelező, de aki az órák 2/3-án jelen lesz, annak lesz lehetősége decemberben jegymegajánló vizsgára, és akkor nem kell külön vizsgáznia, ha elfogadja a jegyet."

Én ebből arra következtetek, hogy nem kötelező ez a jegymegajánló és egyáltalán nem feltétele a rendes vizsgának.

Valaki légyszi erősítse meg, hogy így van. Egyébként Debreceni Egyetemről van szó.



2019. nov. 28. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha alapjában véve bejártál, csak több hiányzás jött össze, mint kellett volna, akkor nem hiszem, hogy érdekelné. Pláne, ha katalógust sem vezetett minden órán, akkor visszanézni sem tudja.


Ha egyáltalán nem is jártál be, akkor nyilván fel fog tűnni neki, hogy nem ismerős az arcod.

2019. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!