Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ti milyen jegyet adnátok egy...

Ti milyen jegyet adnátok egy ilyen házidolgozatra?

Figyelt kérdés

A házi dolgozat témájának volt egy főcíme. Arról rengeteget írtam. De az elkerülte a figyelmemet hogy a főcím után ZÁRÓJELBE van két kis alcím is. Azokról nem írtam semmit. Még meg sem említettem őket.

A dolgozatot már beadtam. Utólag vettem észre a dolgot. Ez így mennyire lesz értékelhető? :/



2019. dec. 3. 18:07
 1/3 anonim válasza:
68%
Mivel fogalmunk sincs hogy milyen dolgozatot irtal igy honnan tudjuk?
2019. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ettől ha jó én lehet adnék rá egy négyest meg felhívnám rá a figyelmed.

De erre mi kb kaptunk volna pár éve egy kettest ha nagyon összetett, helyesírásilag, nyelvtanilag ott van, szépen van tagolva stb. Ha nem akkor akkora egyest hogy összeomlik az e-napló.

2019. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó dolgozat lett. 4 oldalas lett! Remélem hogy megbocsájtja a tanár ezt a bakimat, és ad rá legalább egy kettest.
2019. dec. 3. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!